wtorek, 6 sierpnia 2013

Trochę informacji.

Cześć. Dziś, przychodzę do Was z krótkimi informacjami.
Mianowicie, nagrywam filmik 'Pytania i Odpowiedzi' i chciałam Was poinformować, że macie czas przysyłania pytań, DO JUTRA, DO GODZINY 17!!! Ponieważ ja chcę już nagrać ten filmik i mieć już to z głowy. Pewna osoba pisała mi na Asku czy nie lepiej nagrać najpierw filmik '100 faktów o mnie', ale przecież ja dawałam taki post... więc nie wiem czy jest sens to nagrywać. Jak myślicie najpierw nagrać '100 faktów o mnie'? Czy 'Pytania i Odpowiedzi'? 

Jak już pewnie zauważyliście, zmieniłam wygląd bloga. Chociaż nie do końca. Dlatego, że coś pogrzebałam w układzie i teraz w ogóle nie widać obserwatorów, archiwum i liczby wyświetleń, muszę trochę nad tym popracować. 
 Jeśli macie jakieś pytania zapraszam na Ask. To tyle, filmik pojawi się najpóźniej w czwartek lub piątek. Więc pytania zadawajcie DO JUTRA, DO GODZINY 17!!! 

4 komentarze:

 1. One direction vs. Justin Bieber ?
  Co jest twoją inspiracją na posty ?
  Ulubiony kolor ?
  + Obserwuję i liczę na rewanż welcome-in-my-livee.blogspot.com + jeśli chcerz mogę zrobić ci design bo masz bardzo ciekawe posty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też obserwuję, a mogę prosić o jakiś kontakt z Tobą w sprawie designu? ;)

   Usuń
 2. Moim zdaniem Pytania i Odpowiedzi byłyby lepsze. ;D
  Ulubiony wykonawca/zespół ?
  Przyjaciel/przyjaciółka?
  Ulubiona marka ubrań?
  Wpadniesz? Obserwujemy?
  Jeśli tak to napisz.
  http://niesymetrycznieo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też obserwuję, tylko nie od Cb,a le obaserwuję, właśnie widać, ze coś sie zmieniło, równeiż mogę zrobić Ci design, nagraj co chcesz ;) Ale np. żeby było wcześniej mozesz 10 fatów nagrać, tylko 10,a potem jakos pójdzie :)
  Styl Bycia

  OdpowiedzUsuń

♥Każdy nowy czytelnik i komentarz motywuje mnie do pisania postów dalej.
♥Obserwacja za obserwację.
♥Nie uznaje obraźliwych komentarzy.